FIRMA EAST RENT NOWYM PARTNEREM JAGIELLONII BIAŁYSTOK

Wypożyczalnia samochodów East Rent wraz z początkiem 2020 roku została nowym partnerem Jagiellonii Białystok. East Rent to jedna z największych wypożyczalni samochodów w naszym mieście.

– Jesteśmy lokalną firmą, która oferuje wynajem samochodów osobowych i dostawczych oraz zarządza białostockim oddziałem UPS Polska. Jesteśmy dumni, że zostaliśmy partnerem Jagiellonii, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego istnienia. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszej współpracy przyczyniły się do wspólnej promocji i lepszej rozpoznawalności lokalnych marek, jak również jeszcze lepszej promocji naszego regionu – mówi Marcin Pilic, manager floty East Rent.

– Ważnym elementem naszej działalności jest promowanie Białegostoku i Podlasia. Dlatego wspieramy wiele inicjatyw społecznych, kulturalnych i sportowych w naszym mieście – mówi Karol Lejtkowski, specjalista ds. marketingu East Rent.

– Jesteśmy zadowoleni z powodu nawiązania współpracy z firmą East Rent. To dla nas bardzo ważne, że lokalne firmy dołączają do grona Partnerów Jagiellonii Białystok i dostrzegają korzyści płynące z promocji poprzez sport. Jesteśmy przekonani, że będzie to współpraca korzystna dla obu stron. Przed nami bardzo ważny rok, w którym świętujemy jubileusz 100–lecia Jagiellonii. Wspaniale, że możemy liczyć na wsparcie kolejnej Firmy. Dziękujemy za zaufanie – mówi Agnieszka Klim, dyrektor działu marketingu Jagiellonia Białystok S.S.A.