DMS BARRELS DOŁĄCZA DO KLUBU BIZNESU JAGIELLONIA

Firma DMS Barrels Sp. z o.o. została nowym klubowiczem Klubu Biznesu Jagiellonia. Jest to polska firma zajmująca się dystrybucją, marketingiem oraz sprzedażą alkoholi wysokoprocentowych, która zdecydowała się na srebrny pakiet sponsorski.

– W naszym portfolio umieszczamy starannie wyselekcjonowane produkty i marki, za którymi stoi jakość i tradycja, ubrane w nowoczesną formę. Dla naszych partnerów realizujemy indywidualne projekty i selekcje, obejmujące sobą zarówno limitowane edycje dla całych marek jak też personalizowane realizacje. Dodatkowo prowadzimy doradztwo w zakresie alkoholi oraz degustacje i szkolenia poświęcone tematyce whisky. – mówi Łukasz Stoliński, Prezes Zarządu DMS Barrels Sp. z o.o.

– Rozpoczynająca się właśnie współpraca z Klubem Biznesu Jagiellonia oraz Partnerskimi Klubami Biznesu – projekcie o ogólnopolskim zasięgu – pozwoli nam skuteczniej promować naszą markę. Spodziewamy się znacznego wzrostu rozpoznawalności naszych produktów, a co za tym idzie jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju – dodaje.

– Dumą napawa nas fakt, że wspólnie z Jagiellonią Białystok przygotowujemy bardzo ciekawą i limitowaną propozycję na 100-lecie istnienia Klubu. Na razie nie mogę zdradzić jej szczegółów, ale zapewniam, że warto czekać na końcowy efekt współpracy- kończy Łukasz Stoliński.

Przypominamy, że kolejne spotkanie Klubu Biznesu Jagiellonia odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku. W linku poniżej istnieje możliwość rejestracji (link).